pl

Nowość: Asana jest teraz dostępna w języku chińskim tradycyjnym, rosyjskim, niderlandzkim i polskim – a już wkrótce w trzech kolejnych

Przeczytaj ten artykuł w języku francuskim, niemieckim, portugalskim, hiszpańskim, chińskim tradycyjnym, rosyjskim, niderlandzkim, angielskim lub japońskim.

W Asanie, naszą misją jest wspieranie ludzkości w rozwoju poprzez umożliwienie zespołom na całym świecie skutecznej i bezproblemowej współpracy. Jednym z naszych priorytetów jest zapewnienie klientom dostępu do Asany w ich ojczystym języku, aby globalne zespoły mogły osiągać więcej przy mniejszym wysiłku. 

Dziś z przyjemnością ogłaszamy, że Asana jest dostępna w języku chińskim tradycyjnym, rosyjskim, niderlandzkim i polskim – a jeszcze w tym roku dodamy trzy kolejne: włoski, szwedzki i koreański. Języki te dołączają do sześciu już dostępnych: angielskiego, francuskiego, niemieckiego, portugalskiego, hiszpańskiego oraz japońskiego, jako kolejny krok na naszej drodze do wspierania zespołów różnej wielkości w 190 krajach.

Globalne zespoły, globalna współpraca

Z Asaną, zespoły na całym świecie dokonują wielkich rzeczy. Cieszymy się, że wprowadzając kolejne języki, wspieramy globalnych pracowników i organizacje międzynarodowe na całym świecie takie, jak firma AppsFlyer.

AppsFlyer to światowy lider w dziedzinie atrybucji i analiz marketingowych. Dzięki jego technologii, specjaliści zajmujący się marketingiem opartym na danych z takich firm, jak Coca-Cola, Nike i Visa, mogą wykorzystywać innowacyjne narzędzia do rozwijania i zapewnienia bezpieczeństwa działalności mobilnej. Teraz członkowie zespołu AppsFlyer w Chinach i Rosji będą mogli używać Asany w swoim preferowanym języku.

„Jest tylko kilka narzędzi, o których mogę powiedzieć, że jestem zakochany… zdecydowanie mogę powiedzieć, że jestem zakochany w Asanie”.

Ziv Peled, Dyrektor działu obsługi klienta, AppsFlyer

Jak zmienić język w Asanie

Aplikacja i strona internetowa Asany są teraz dostępne w języku chińskim tradycyjnym, rosyjskim, niderlandzkim i polskim. Aby zmienić język w aplikacji Asana, wykonaj następujące kroki:

  1. Kliknij swoje zdjęcie profilowe lub inicjały w prawym górnym rogu.
  2. Wybierz Ustawienia mojego profilu.
  3. Przejdź do zakładki Wyświetlanie.
  4. Wybierz swój język z menu rozwijanego.

Już wkrótce: Asana w języku włoskim, koreańskim i szwedzkim

W celu dalszego realizowania naszej misji, chcemy umożliwić każdemu zespołowi korzystanie z Asany w swoim preferowanym języku. Dlatego, jeszcze w tym roku udostępnimy trzy kolejne języki: włoski, koreański i szwedzki. Z wielką radością i niecierpliwością czekamy na umożliwienie globalnej współpracy i komunikacji w 13 językach.

Would you recommend this article? Yes / No