pl

Zmiana ceny Twojej subskrypcji Asany

Przeczytaj ten artykuł w języku francuskim, niemieckim, portugalskim, hiszpańskim, chińskim tradycyjnym, rosyjskim, niderlandzkim, koreańskim, szwedzkim, włoskim, angielskim lub japońskim.

Od samego początku, celem Asany jest pomaganie zespołom, takim jak Twój w osiągnięciu sukcesu dzięki bezwysiłkowej współpracy. Misja ta stanowi podstawę każdego działania naszego zespołu, dlatego stale udoskonalamy nasz produkt, aby Twój zespół mógł spędzać mniej czasu na czynnościach okołozadaniowych, a więcej na wykonywaniu faktycznej pracy. 

W ciągu ostatnich kilku lat wprowadziliśmy wiele nowych funkcji i możliwości, takich jak Uniwersalne raportowanie, Cele, Portfolio, szablony zadań, udoskonalone funkcje statusu, nowe i ulepszone integracje, wiadomości wideo, aplikację komputerową i więcej, aby pomóc Ci zwiększyć przejrzystość organizacyjną, poprawić wydajność zespołową, a także zapewnić lepszą koncentrację Tobie i Twojemu zespołowi.

Aby odzwierciedlić tę dodatkową wartość, dostosowujemy cenę Twojej subskrypcji w Asanie do aktualnego cennika

Kształtując przyszłość pracy 

Mamy ambitną wizję produktu, która wykracza poza zarządzanie projektami, aby umożliwić Tobie, Twojemu zespołowi i organizacji zapewnienie przejrzystości oraz koordynację działań. 

Zapewnianie przejrzystości organizacyjnej

W dzisiejszych czasach, praca jest bardziej rozproszona niż kiedykolwiek przedtem, a organizacje potrzebują sposobu na rozbicie silosów pomiędzy lokalizacjami, działami i narzędziami. Aby ujednolicić procesy i poprawić widoczność na każdym poziomie organizacji, Asana opracowała zaawansowane możliwości, dzięki którym połączysz całą pracę, od codziennych zadań po strategiczne inicjatywy. Główne funkcje, takie jak Uniwersalne raportowanie, Cele oraz Portfolio zapewniają jedno wspólne źródło wiedzy, które pomoże Ci monitorować status zadań i projektów w czasie rzeczywistym, a także śledzić postępy organizacji w realizacji najważniejszych celów biznesowych.  

Zwiększ wydajność zespołu

Pracownicy na całym świecie wciąż spędzają około 60% swojego czasu na czynnościach okołozadaniowych, co znacznie spowalnia pracę i uniemożliwia osiągnięcie optymalnych wyników. Z tego właśnie powodu nieustanie pracujemy nad nowymi funkcjami i udoskonaleniami umożliwiającymi uzyskanie jasnego wglądu w pracę poszczególnych zespołów oraz narzędziami do standaryzacji przepływów pracy, które pomogą Ci oszczędzać czas. 

Poprawa koncentracji pracowników

Poza faktem, że pracownicy są dziś bardziej rozproszeni, muszą oni również stawiać czoła innym czynnikom utrudniającym koncentrację na najważniejszych zadaniach. Dlatego też ostatnio wprowadziliśmy zestaw funkcji do poprawy osobistej produktywności – wiadomości wideo, ulepszoną listę „Moje zadania”, integrację inteligentnego asystenta do zarządzania kalendarzem z Clockwise, aplikację na komputer oraz ciemny motyw w aplikacji komputerowej, internetowej i mobilnej, który minimalizuje rozpraszacze i ułatwia wykonywanie zadań wymagających pełnej koncentracji i uwagi. Niezależnie od tego, czy współpraca odbywa się zdalnie czy osobiście, z Asaną zawsze masz jasność co do priorytetów i wpływu Twojej pracy na organizację. 

Zależy nam na Twoim sukcesie

Jesteśmy bardzo podekscytowani tymi funkcjami i możliwościami, ale nie zamierzamy na tym poprzestawać. W Asanie naszą motywacją jest pomóc Ci szybciej i wydajniej wykonywać swoje zadania, więc w przyszłości możesz oczekiwać dużo więcej udoskonaleń i poprawek. Aby dowiedzieć się więcej na temat najnowszych aktualizacji, zapoznaj się z pełnymi notatkami do wydania.

Dziękujemy za to, że jesteś wieloletnim klientem Asany. Zależy nam na Twoim sukcesie i rozumiemy, że potrzeby każdego zespołu są wyjątkowe. Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub uwagi dotyczące zmiany ceny Twojej subskrypcji, możesz w każdej chwili wysłać wiadomość na adres support@asana.com, a nasz zespół wkrótce się z Tobą skontaktuje. 

Would you recommend this article? Yes / No