pl

Scale: dołącz do naszego wirtualnego wydarzenia dla dużych firm 21 października

Przeczytaj ten artykuł w języku francuskim, niemieckim, portugalskim, hiszpańskim, chińskim tradycyjnym, rosyjskim, niderlandzkim, koreańskim, szwedzkim, włoskim, angielskim lub japońskim.

W ubiegłym roku firmy bezpośrednio doświadczyły wpływu pracy hybrydowej na zdolność zespołów do osiągania wspólnych celów. Wewnętrzne badania pokazują, że pracownicy korporacyjni spędzają 55% czasu na przełączaniu się między różnymi aplikacjami i narzędziami, na skutek czego gubią informacje, przekraczają terminy zadań i nie osiągają kamieni milowych. Ponadto czują, że nieustannie są o krok do tyłu, a to utrudnia myślenie o przyszłości, wprowadzanie innowacji i rozwój. 

Jeśli z tego ostatniego roku mielibyśmy wyciągnąć jedną, jedyną lekcję to byłaby ona następująca: świat jest ciągłą zmianą, a dzisiejsze narzędzia nie są w stanie wystarczająco szybko nadążyć za wymaganiami biznesowymi. Firmy stają przed wyzwaniem przetarcia nowych szlaków, aby zapewnić swoim zespołom większą przejrzystość i wspierać współpracę między różnymi działami, a w rezultacie szybciej osiągać lepsze wyniki.

Jak zatem stawić czoła nowej rzeczywistości? Dowiedz się tego biorąc udział w Scale, naszym wirtualnym wydarzeniu dla dużych firm, które odbędzie się we czwartek, 21 października o godz. 16:30 czasu CEST. Liderzy korporacyjni podzielą się spostrzeżeniami na temat tego, jak nawet najbardziej złożone organizacje mogą zachować przejrzystość, elastyczność i pewność potrzebną, aby sprostać każdemu wyzwaniu biznesowemu, a jednocześnie zapewnić większe bezpieczeństwo. Dodatkowo zyskasz okazję, aby poznać nasze narzędzie z perspektywy wiodących firm, które realizują swoje najważniejsze projekty w Asanie i na nowo definiują współpracę korporacyjną. 

Paneliści Scale zagłębią się w te i inne tematy:

  • Dustin Moskovitz, współzałożyciel i dyrektor generalny Asany: zdolność adaptacji kluczem do sukcesu firm
  • Amy Edmondson, profesor katedry przywództwa i zarządzania w Novartis Harvard Business School: sekrety budowania prężnej firmy oraz kultury ciągłego uczenia się i doskonalenia 
  • Alvina Antar, dyrektor IT w Okta: unikalne wyzwania i zmieniające się role liderów IT
  • Tony Ward, prezes Xero w regionie amerykańskim: jak Xero wspiera małe firmy dzięki Asanie
  • Dana Barrett, dyrektor ds. marketingu produktu w Asanie: większa przejrzystość dla lepszej współpracy między zespołami
  • Johan Dowdy, dyrektor ds. IT i bezpieczeństwa IT w Asanie: bezpieczeństwo i skalowalność w dużych organizacjach

Do zobaczenia!

Zarezerwuj swoje miejsce w pierwszym rzędzie już dziś i weź udział w wydarzeniu w zaciszu własnego biurka.

Would you recommend this article? Yes / No