pl

Odkryj najlepsze w swojej klasie przepływy pracy: przedstawiamy szablony utworzone przez Discovery Inc., ClassPass, Awin, oraz Urząd Miasta Providence

Przeczytaj ten artykuł w języku francuskim, niemieckim, portugalskim, hiszpańskim, chińskim tradycyjnym, rosyjskim, niderlandzkim, koreańskim, szwedzkim, włoskim, angielskim lub japońskim.

Prawidłowo wdrożone przepływy pracy zapewniają przejrzystość potrzebną zespołom międzyfunkcyjnym do szybszego osiągania celów. Teraz, dzięki Asana Flow możesz jeszcze łatwiej zwizualizować i utworzyć zautomatyzowane przepływy pracy. Z przyjemnością przedstawiamy nowe, dostosowywalne szablony stworzone we współpracy z wiodącymi organizacjami z całego świata.  

Teraz możesz przekonać się, w jaki sposób zespoły, takie jak Twój, wdrażają skuteczne procesy, od optymalizacji produkcji kreatywnej po skuteczniejsze zarządzanie kampaniami. Zamiast za każdym razem tworzyć wszystko od nowa, błyskawicznie rozpoczynaj pracę stosując te sprawdzone przepływy pracy, zwiększaj produktywność i skaluj najlepsze praktyki na potrzeby całej organizacji.

Zoptymalizuj proces produkcji kreatywnej jak Discovery Inc.

Proces produkcji kreatywnej może czasem wydawać się skomplikowaną siecią zależności, niezależnie od tego, czy jesteś projektantem, specjalistą ds. edycji filmów wideo czy gwiazdą mediów społecznościowych. Zsynchronizowanie działań zespołu kreatywnego może być wyzwaniem, wymagającym koordynacji pomiędzy wieloma narzędziami, zasobami i interesariuszami.  

Discovery Inc. to spółka medialna będąca właścicielem znanych kanałów rozrywkowych, takich jak TLC, Animal Planet i Food Network. Korzysta ona z Asany podczas produkcji tysięcy filmów wideo i zasobów kreatywnych każdego miesiąca, aby zwiększyć zaangażowanie użytkowników aplikacji i mediów społecznościowych. Teraz, możesz osobiście przekonać się, jak wyglądają używane przez nich procesy.

„Mieliśmy pół tuzina przepływów pracy, które śledziliśmy osobno za pomocą e-maili i arkuszy kalkulacyjnych. Teraz zarządzamy wszystkim w Asanie, więc możemy łatwo sprawdzić zależności, status, osobę odpowiedzialną i datę publikacji”.

Mike Singer, dyrektor ds. zarządzania treścią, Discovery

Utworzony przez spółkę Discovery Inc. szablon przepływu pracy zleceń kreatywnych pomoże Ci monitorować wszystkie zlecenia i upewnić się, że w miarę ich przechodzenia przez kolejne etapy procesu produkcji podejmowane są wszystkie właściwe kroki. 

Prowadź skuteczne kampanie marketingowe jak ClassPass

Oczekiwania klientów zmieniają się szybciej, niż kiedykolwiek wcześniej. Czy Twój zespół marketingowy potrafi im sprostać? Niezależnie od rodzaju kampanii marketingowej, którą zarządzasz, Twój zespół potrzebuje przejrzystego planu i bezbłędnego wykonania go, aby kampania zakończyła się sukcesem. 

ClassPass to aplikacja o tematyce fitness, spa i uroda. Jej pracownicy korzystają z Asany, aby szybciej planować i przeprowadzać swoje kampanie marketingowe upewniając się równocześnie, że niczego nie przeoczą. 

„Teraz możemy przeprowadzać kampanie 30-40% szybciej, ponieważ korzystamy z przejrzystego procesu w Asanie. Możemy zarządzać wszystkimi elementami w jednym miejscu, a zakres obowiązków i terminy są widoczne dla każdego członka zespołu”.

Kerry Hoffman, dyrektor ds. zarządzania projektami globalnymi, ClassPass

Użyj szablonu przepływu pracy od ClassPass, aby zmaksymalizować skuteczność i szybkość realizacji kampanii. Dzięki temu przepływowi pracy możesz natychmiast wprowadzić swoje kampanie marketingowe w życie zachowując ich wysokość jakość, a wszystko to za pomocą jednego źródła wiedzy. 

Usprawnij proces rekrutacji jak Urząd Miasta Providence

Znalezienie i zatrudnienie najlepszych kandydatów wymaga koordynacji działań wielu osób. Przy tylu zmiennych elementach, upewnienie się, że zarówno menedżer ds. rekrutacji, jak i kandydaci są na bieżąco poinformowani o wszystkich zmianach, jest prawdziwym wyzwaniem.

Czy zastanawiasz się, jak stworzyć w Asanie przepływ pracy dotyczący rekrutacji? Teraz możesz sprawdzić, w jaki sposób Urząd Miasta Providence w stanie Rhode Island korzysta z Asany, aby usprawnić proces rekrutacji i zapewnić kandydatom pozytywne doświadczenia.  

„Śledzimy w Asanie wszystkie etapy procesu rekrutacji, aby upewnić się, że każdy członek zespołu ma wgląd w te same informacje, kiedy kandydaci przesuwają się pomiędzy poszczególnymi etapami przepływu pracy, od przeglądu CV, aż po zaoferowanie pracy. Gwarantuje to kandydatom pozytywne doświadczenia i pozwala nam szybciej zatrudnić nowych pracowników”.

Ashley Fioravanti, menedżer ds. zasobów ludzkich, Urząd Miasta Providence

Dzięki szablonowi stworzonemu przez Urząd Miasta Providence szybciej zatrudnisz odpowiednich kandydatów, ponieważ masz pewność, że właściwe osoby wykonują odpowiednie kroki na każdym etapie procesu rekrutacji.

Wyeliminuj czynności ręczne podczas śledzenia próśb i zleceń jak firma Awin

Od zgłoszeń IT, poprzez pytania od klientów, aż po zamówienia na catering – do Twojego zespołu może napływać wiele różnych próśb i zleceń. Łączy je jednak to, że każde z nich wymaga wykonania czynności manualnych, aby właściwe informacje dotarły na czas do odpowiednich osób. 

Awin, globalna platforma do marketingu afiliacyjnego, korzysta z Asany, aby zarządzać procesem lokalizacji treści we wszystkich zespołach centralnych i lokalnych. Zautomatyzowanie przekazywania pracy i zatwierdzeń pozwala zmniejszyć liczbę czynności manualnych o 15 godzin tygodniowo.

„Jesteśmy zagorzałymi zwolennikami używania Asany w każdym dziale. Bardzo cieszy nas, że dzięki regułom w Asanie mogliśmy z powodzeniem zautomatyzować wiele kroków i przekazywanie pracy w ramach zarządzania tłumaczeniami. Wcześniej proces ten wymagał poświęcenia 15 godzin tygodniowo, dzisiaj zajmuje on minutę”.

Rosario Messina, lider zespołu ds. marketingu i procesów, Awin

Dzięki szablonowi przepływu pracy firmy Awin możesz zautomatyzować rutynowe czynności, zaoszczędzić czas i błyskawicznie realizować każdy rodzaj próśb i zleceń.

Już dziś zyskaj dostęp do najlepszych w swojej klasie przepływów pracy

Dołącz do tysięcy organizacji, które korzystają z Asany, aby zbudować najważniejsze przepływy pracy. Korzystaj ze sprawdzonych procesów stworzonych we współpracy z najlepszymi markami świata i pewnie planuj swoje projekty, od inauguracji aż po ich zakończenie. 

Czy szukasz najlepszych w swojej klasie przepływów pracy? Przejrzyj naszą bibliotekę szablonów przepływów pracy, aby zobaczyć więcej nowych i udoskonalonych szablonów utworzonych przez Asanę oraz inne wiodące organizacje.  

Would you recommend this article? Yes / No