pl

Aktualizacje w oświadczeniu Asany o ochronie prywatności

Przeczytaj ten artykuł w języku francuskim, niemieckim, portugalskim, hiszpańskim, chińskim tradycyjnym, rosyjskim, niderlandzkim, koreańskim, szwedzkim, włoskim, angielskim lub japońskim.

W Asanie naszą misją jest wspieranie Twojej misji. Zobowiązujemy się do ochrony Twoich praw w zakresie prywatności, aby umożliwić Ci skupienie się na pracy, która jest najważniejsza dla Twojego biznesu. Nasze zobowiązanie w zakresie budowania zaufania rozpoczyna się od przejrzystości. Wierzymy, że istotnym jest utrzymanie przejrzystości, jeśli chodzi o sposób w jaki gromadzimy Twoje informacje i z nich korzystamy. Aby wspomóc Cię w podejmowaniu jak najlepszych decyzji dotyczących udostępnianych nam danych, wprowadziliśmy zmiany w naszym oświadczeniu o ochronie prywatności, aby poprawić jego czytelność.   

Co obejmuje oświadczenie Asany o ochronie prywatności?

W trakcie korzystania i interakcji ze stronami internetowymi, produktami i usługami Asany, przetwarzamy informacje uzyskane od Ciebie i Ciebie dotyczące, aby przyznać odpowiednie prawa dostępu, ulepszyć doświadczenia użytkownika i zapewnić pomoc. Oświadczenie o ochronie prywatności wyjaśnia, w jaki sposób zbieramy, używamy, przesyłamy, przechowujemy, udostępniamy i usuwamy Twoje informacje oraz opisuje dostępne możliwości w zakresie ochrony tych informacji. 

Co ulegnie zmianie?

Oto szybki przegląd aktualizacji, które zostaną wprowadzone w życie 15 grudnia 2021 r.   

  • Mniejsza ilość tekstu: skróciliśmy oświadczenie o ochronie prywatności o połowę, dzięki czemu możesz szybciej dowiedzieć się, w jaki sposób wykorzystywane są Twoje dane. 
  • Łatwiejsze zrozumienie: napisaliśmy oświadczenie używając prostego, codziennego języka i ograniczyliśmy żargon prawniczy oraz liczbę skomplikowanych terminów. Oprócz tego, wprowadziliśmy więcej przykładów i opisów, które ułatwią zrozumienie oświadczenia.
  • Większa przejrzystość odnośnie Twoich danych: opisaliśmy, w jaki sposób używamy, udostępniamy i przechowujemy Twoje informacje. 
  • Nowe szczegóły w zakresie sposobu przetwarzania Twoich danych: uzupełniliśmy nasze oświadczenie o kilka nowych sekcji odnośnie sposobu, w jaki przetwarzamy Twoje dane w oparciu o Twoją relację z nami oraz w odniesieniu do nowych funkcji.

Dowiedz się więcej o naszym oświadczeniu o ochronie prywatności

Zapoznaj się z pełną treścią naszego oświadczenia o ochronie prywatności oraz jego wcześniejszymi wersjami tutaj.

Dokładamy wszelkich starań, aby nasze oświadczenie o ochronie prywatności było zgodne z najlepszymi praktykami branżowymi i z chęcią poznamy Twoją opinię w tym zakresie. Wyślij wiadomość na adres privacy@asana.com, jeśli masz pytania, komentarze lub sugestie dotyczące ulepszeń naszego oświadczenia o ochronie prywatności.

Would you recommend this article? Yes / No